Hikvision IP rekordér DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL
Kód: 67641Podrobný popis
IP rekordér Hikvision DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL

Kľúčové vlastnosti
- NVR série Q 1U 4K
- Až 4 vstupné kanály IP kamery
- Podporuje video formáty H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
- Dekódovacie možnosti: až 2 kanály pri 8 MP / 4 kanály pri 4 MP / 8 kanálov pri 1080p
- Maximálna vstupná šírka pásma: až 40 Mb/s

Aplikácia HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect tiež ponúka režim prihlásenia, ktorý vám umožňuje spravovať vaše zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k svojim zariadeniam pristupovať prostredníctvom Wi-Fi, 3G alebo 4G.



H265+ HIKVISION
Tieto produkty najnovšej generácie využívajú revolučnú novú kompresnú technológiu H.265+ od spoločnosti Hikvision, ktorá prináša ohromujúce úspory v oblasti využitia šírky pásma aj požiadaviek na úložisko. H.265+ výrazne zlepšuje efektivitu kódovania, znižuje požiadavky na šírku pásma až o 75 % v porovnaní s H.264 a spotrebuje polovicu úložného priestoru pri rovnakom množstve videa. Bitová rýchlosť sa znižuje pri zachovaní vysokej kvality videa. H.265+ sa premieta do významných úspor úložného priestoru.
softvér iVMS
Softvér IVMS od spoločnosti HIKVISION je osvedčené riešenie pre správu monitorovania, ktoré ponúka rozsiahle možnosti konfigurácie kamier a rekordérov, ako aj vzdialené sledovanie na systémoch Windows, MacOS a mobilných zariadeniach so systémom Android, iOS a Windows Phone. Okrem toho oficiálny repozitár nástrojov HikVision obsahuje množstvo nástrojov, ktoré podporujú každodennú prácu inštalatérov, dizajnérov a dodávateľov kamerových systémov.

Rozmery

Technické špecifikácie
| Model | DS-7604NI-Q1(E)(STD)/PL |
| Detekcia pohybu 2.0 | Áno |
| Analýza človeka/vozidla | 1 kanál |
| IP video vstup | 4 kanály |
| Vstupná šírka pásma | 40 Mb/s |
| Výstupná šírka pásma | 80 Mb/s |
| HDMI výstup | 1 kanál, 4K (4096 x 2160)/30 Hz, 4K (3840 x 2160)/30 Hz, 2K (2560 x 1440)/30 Hz, 1920 x 1080p/60 Hz, 1600 x 1200/60 Hz, 1280 x 1024/60 Hz, 1280 x 720/60 Hz |
| VGA výstup | 1 kanál, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz |
| Režim video výstupu | Súčasný výstup HDMI/VGA |
| Zvukový výstup | 1 kanál, RCA (lineárny, 1 kΩ) |
| Obojsmerný zvuk | 1 kanál, RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Typ streamu | Video, video a audio |
| Kompresia zvuku | G.711ulaw / G.711alaw / G.722 / G.726 |
| Dekódovací formát | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie nahrávania | 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF |
| Dekódovacia kapacita (AI a 4K vypnuté) | 8 kanálov pri 1080p (30 snímok za sekundu) |
| Dekódovacia kapacita (AI/4K zapnuté) | 6 kanálov pri 1080p (30 snímok za sekundu) |
| Synchrónne prehrávanie | 4 kanály |
| Vzdialené pripojenia | 32 |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Sieťové rozhranie | 1 × RJ-45 10/100/100 Mbps (automatické vyjednávanie) |
| Rozhranie SATA | 1 × SATA |
| Maximálna kapacita disku | Až 8 TB na disk |
| USB rozhranie | 2 × USB 2.0 |
| Vstup/výstup alarmu | Žiadne (voliteľné 4/1) |
| Napájací zdroj | 12 V jednosmerného prúdu alebo ≤ 18 W |
| Spotreba energie | ≤ 10 W (bez povoleného PoE) |
| Prevádzková teplota | -10 °C až +55 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 % |
| Rozmery (Š × H × V) | 263 × 223 × 48 mm |
| Váhy | ≤ 1,5 kg |
| Certifikáty | CE 55032 / 55035 / 61000-3-2 / 61000-3-3 / 50130-4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP rekordéry s PoE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6936422184421 |
| Počet podporovaných diskov: | 1 |
| Séria: | Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita pevného disku: | 8 |
| Maximálne podporované rozlíšenie: | 8 Mpx |
| Maximálny dátový tok: | 40 Mbps 80 Mbps |
| Onvif: | Áno |
| Počet podporovaných kamier: | 4 |
| Pohon je súčasťou balenia: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
