Adaptér Dahua PFB303S-B
Kód: 49631Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Adaptér Dahua PFB303S-B
Kľúčové vlastnosti:
- Robustná konštrukcia z hliníka a nehrdzavejúcej ocele SUS 430 - Zvýšená odolnosť proti poškodeniu a korózii
- Špeciálne príslušenstvo pre vybrané fotoaparáty - spoľahlivá kompatibilita a jednoduchá inštalácia
- Elegantný a moderný dizajn - estetická inštalácia CCTV
- Robustné spracovanie - stabilita a dlhodobé používanie
Technické špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Materiál na bývanie | Hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ SUS 430 |
| Rozmery | 878.5 × 824,0 × 180,0 mm |
| Farba | Čierna |
| Čistá hmotnosť | 4.3 kg |
| Hrubá hmotnosť | 6.2 kg |
| Maximálne zaťaženie | 7.0 kg |
| Montáž | Montáž na podkrovie (montáž na parapet) |
| Typ vlákna | G1 1/2 |
| Kompatibilita | Kompatibilita - pozri zoznam príslušenstva fotoaparátu |
| Rozmery balenia | 1290 × 160 × 510 mm |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | <90% (RELATÍVNA VLHKOSŤ) |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % (RELATÍVNA VLHKOSŤ VZDUCHU) |
| Odolnosť proti korózii | Základná ochrana |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Použitie rukoväte: | Kupolová kamera |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | 1290 × 160 × 510 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
