CAME ATS 30AGS STANDARD 230V ATOMO sada pre krídlové brány
Kód: 29797Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Súvisiaci tovar
Magnetorezistívny detektor vozidiel Proxima MDP_P
Skladom
(1 ks)
171,80 € bez DPH
211,30 €
Tip
Diaľkové ovládanie CAME TOP44RBN (806TS-0270)
Skladom doručenie do 24 hodín
(>50 ks)
11,10 € bez DPH
13,60 €
Štvorkanálové diaľkové ovládanie CAME TTS40RKS 806TS-0250
Skladom
(13 ks)
19,10 € bez DPH
23,50 €
Rádio/ovládač CAME RE431SP pre diaľkové ovládanie SPACE
Skladom
(19 ks)
28,60 € bez DPH
35,20 €
Konzola pohonu otočných dverí otvárajúca sa smerom von - VĽAVÁ - montáž na uhlový stĺpik
Skladom
(19 ks)
12 € bez DPH
14,70 €
Konzola pohonu otočných dverí otvárajúca sa smerom von - PRAVÁ - montáž na uhlový stĺpik
Skladom
(37 ks)
12 € bez DPH
14,70 €
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zostavy krídlových brán |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8050456087119 |
| Napájanie brány: | 230V |
| Maximálna dĺžka krídla dverí: | 3 m |
| Maximálna hmotnosť krídla brány: | 400 kg |
| Pohon brány: | Mechanické |
Súprava Beninca KBOB30M.PM 230V pre dvojkrídlové brány
Skladom
(3 ks)
584,30 € bez DPH
718,70 €
CAME ATS 30DGS SAFE 24V ATOMO sada pre krídlové brány
Skladom
(17 ks)
453,80 € bez DPH
558,20 €
Súprava Genius G-Bat 300 pre 6 m dvojkrídlové brány
Skladom
(>50 ks)
269,50 € bez DPH
331,50 €
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
