DAHUA HAC-HFW1500R-Z-IL-A-27135-S3-DIP KAMERA 4 v 1
Kód: 73811Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
DAHUA HAC-HFW1500R-Z-IL-A-27135-S3-DIP KAMERA 4 v 1
Kľúčové vlastnosti:
- Podpora rozlíšenia 5 MP vo formáte 16:9 vyžaduje aktualizáciu firmvéru DVR XVR na verziu V4.001.0000004.1.R.220323 alebo novšiu.
- Maximálne 25 snímok za sekundu pri 5 MP (formát 16:9).
- Technológia Starlight - veľmi dobrá kvalita obrazu pri slabom osvetlení.
- 3D NR - digitálna redukcia šumu.
- Inteligentné duálne svetlo.
- Inteligentné osvetlenie pri priblížení - inteligentné nastavenie osvetlenia pri priblížení.
- Dosah osvetlenia až 80 m.
- Zabudovaný mikrofón.
- Motorizovaný objektív 2,7-13,5 mm.
- Podporuje štandardy CVI / CVBS / AHD / TVI.
- Kryt odolný voči poveternostným vplyvom IP67.
- Napájanie 12 V DC.
Technické špecifikácie:
| Parameter | Špecifikácia |
| Snímková frekvencia / štandard videa | CVI: PAL: 5M@25 fps; 5M@12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps / NTSC: 5M@25 fps; 5M@20 fps; 5M@10 fps; 4M@30 fps; 1080p@30 fps |
| AHD: PAL: 4M@25 fps; NTSC: 4M@30 fps | |
| TVI: PAL/NTSC: 5M 16:9@20 fps | |
| CVBS: PAL/NTSC: 960H | |
| Rozlíšenie | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H; TVI 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Denný/nočný režim | Automaticky (ICR) / Farebne / Čiernobielo |
| Kompenzácia svetla | BLC; HLC; WDR |
| WDR | DWDR |
| Vyváženie bielej | Automatické; vyváženie zón |
| Ovládanie zisku | Automatické / manuálne |
| Zníženie hluku | 3D NR |
| Režim osvetlenia | Inteligentný IR a WL (CVI, TVI); režim WL; režim IR |
| Zrkadlový obraz | Áno |
| Masky na ochranu súkromia | Zapnuté/vypnuté. (8 obdĺžnikových plôch) |
| Video výstup | CVI / TVI / AHD / CVBS cez 1 port BNC (prepínač DIP) |
| Prevádzková teplota | -30°C až +60°C |
| Prevádzková vlhkosť | <95% relatívna vlhkosť, nekondenzujúca |
| Teplota skladovania | -30°C až +60°C |
| Skladovacia vlhkosť | <95% relatívna vlhkosť, nekondenzujúca |
| Trieda úniku | IP67 |
| Odolnosť proti korózii | Základná ochrana |
| Typ objektívu | Motorizované variabilné ohnisko |
| Automatické zaostrovanie | Nie |
| Uchytenie objektívu | φ14 |
| Ohnisková vzdialenosť | 2.7-13,5 mm |
| Jas objektívu | F1.6 |
| Uhol pohľadu | H: 32,7°-111,8°; V: 18,4°-58,3°; D: 37.5°-135.2° |
| Ovládanie dúhovky | Trvalé |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 1.2 m |
| DORI - široký uhol | Detekcia: 65,4 m; pozorovanie: 26,2 m; rozpoznávanie: 13,1 m; identifikácia: 6,5 m |
| DORI - tele | Detekcia: 202 m; pozorovanie: 80,8 m; rozpoznávanie: 40,4 m; identifikácia: 20,2 m |
| Snímač obrazu | 1/2,7" CMOS |
| Počet megapixelov | 5 MP |
| Typ kamery | Bullet |
| Maximálne rozlíšenie | 2880 × 1620 |
| Skenovací systém | Progresívne skenovanie |
| Elektronická uzávierka | PAL: 1/25-1/100000 s; NTSC: 1/30-1/100000 s |
| Minimálne osvetlenie | 0.01 lux (farba); 0,001 lux (čiernobielo); 0 lux s iluminátorom |
| Pomer signálu k šumu | >65 dB |
| Rozsah osvetľovača | IR: 80 m; biele svetlo: 60 m |
| Ovládanie iluminátora | Automatické |
| Počet diód | 4 (viacjadrové svetlo) |
| Úprava nastavenia | Natočenie: 0°-360°; naklonenie: 0°-90°; rotácia: 0°-360° |
| Prepínač SD/HD | Prepínač DIP |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvuk fotoaparátu | CVI; TVI |
| Rozsah mikrofónov | 8 m |
| Materiál na bývanie | Kov |
| Rozmery | 209.9 × 90,4 × 90,4 mm |
| Čistá hmotnosť | 0.54 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0.70 kg |
| Montáž | Montáž na stenu; montáž na strop; montáž na stĺp |
| Certifikáty | CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035 |
| Napájanie | 12 VDC (±30 %) |
| Spotreba energie | Max. 7,4 W (IR ON) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Kamery 4v1 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Séria: | HDCVI |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Citlivosť snímača: | 0.02Lux/F1.8, 30IRE, 0Lux IR on |
| Rozlíšenie: | 2592x1944 |
| Trieda odolnosti: | Neuplatňuje sa |
| Zvuk: | Áno |
| 2DNR: | Áno |
| 3DNR: | Nie |
| AGC: | Áno |
| BLC: | Áno |
| DWDR: | Áno |
| Mechanický infračervený filter: | Áno |
| Objektív: | Motozoom |
| Ponuka OSD: | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 5MPX |
| Uhol pohľadu: | 39°-130° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Farba puzdra: | Biela |
| Prevádzková teplota: | φ90,4 mm × 210 mm (φ3,6"×8,3") |
| Séria fotoaparátov: | DAHUA HDCVI |
| Typ snímača: | CMOS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
