Dverová stanica Hikvision 2 Wire HD DS-KV7413EY-IME2
Kód: 63685Podrobný popis
Dverová stanica Hikvision 2 Wire HD DS-KV7413EY-IME2
dvojvodičová dverová stanica HD villa
- 2 MP HD kamera
- 1/2/4 gombíky sa dajú flexibilne vymeniť
- Plug&play
- Podpora čítačky kariet M1
- IK08
- IP65
Účel
Dverová stanica s 2 MP HD kamerou poskytuje jasný obraz aj v noci vďaka infračervenému osvetleniu. Je k dispozícii vo verziách s 1, 2 alebo 4 tlačidlami, čo umožňuje prispôsobenie rôznym inštaláciám.
Technológia Plug & Play zjednodušuje inštaláciu a podpora kariet M1 zvyšuje bezpečnosť. Robustný kryt (IK08, IP65) zaručuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a poškodeniu.
Široký pozorovací uhol (135°/85°) a funkcie potlačenia šumu a ozveny zabezpečujú pohodlnú komunikáciu. O stabilnú prevádzku sa stará vstavaný systém Linux, 4 GB ROM a 256 MB RAM.
Ďalšie rozhrania, ako napríklad vstup alarmu, RS-485 a reléový výstup na ovládanie zámku, rozširujú funkčnosť zariadenia.
Hikvision DS-KV7413EY-IME2-1/2/4 je robustné a moderné riešenie kontroly prístupu.
Špecifikácia DS-KV7413EY-IME2
| Systémové parametre | |
| Operačný systém | operačný systém Linux vo výstavbe |
| ROM | 4GB |
| RAM | 256 MB |
| Procesor | Zabudovaný procesor |
| Parametre videa | |
| Dodatočné osvetlenie | IR doplnkové osvetlenie |
| Video štandard | H.264 |
| Objektív | 1 |
| FOVLevel | Horizontálne: 135°, vertikálne: 85° |
| Rozlíšenie | 2 MP |
| WDR | podpora |
| Parametre zvuku | |
| Štandard kompresie zvuku | G.711 U, G.726 |
| Zvukový vstup | Zabudovaný všesmerový mikrofón |
| Zvukový výstup | Zabudovaný reproduktor (viac ako 80 dB v okruhu 30 cm) |
| Kompresia zvuku | 64 Kb/s |
| Kvalita zvuku | Potláčanie šumu a rušenie ozveny |
| Nastavenie hlasitosti | Nastaviteľné |
| Kapacita | |
| Kapacita používateľa | 2000 |
| Kapacita pripojenej vnútornej stanice | Max. 4 byty, až 16 vnútorných staníc |
| Kapacita rozvodne Gateway | 16 |
| Parametre siete | |
| Káblové pripojenie | Samočinné prispôsobenie 2-vodičového rozhrania 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | Konfigurácia iba režimu AP |
| Bluetooth | / |
| 3G/4G | / |
| Rozhrania zariadenia | |
| Vstup alarmu | 2 (podporuje odchodové tlačidlo alebo vstup dverového kontaktu) |
| Sieťové rozhranie | / |
| sabotáž | 1 |
| Tlačidlo Exit | 1 |
| Vstupný kontakt dverí | 1 |
| RS-485 | 1 |
| Wiegand | / |
| KartaTF | / |
| Výstup alarmu | NA |
| Hrad | 2 (1 relé, max. do 30 VDC, 2 A;1 impulz DC,20V 4A impulz,300 mA pridržiavací prúd,30 ohm max) |
| Rozhranie napájania | 48 V, napájanie distribútorom DS-KAD7060EY alebo 12 V DC |
| Dvojvodičové rozhranie IP | 1 |
| Všeobecné | |
| Tlačidlo) | 1-4(Tlačidlo pripojenia) |
| Inštalácia | Povrchová montáž |
| Indikátor LED | 4 LED diódy (otvorenie dverí、vyvolanie、interkom、v prevádzke |
| Hmotnosť | / |
| Úroveň bezpečnosti | IP65 IK08 |
| Prevádzková teplota | -40°C až 60°C (-22°F až 140°F) |
| Prevádzková vlhkosť | Od 10 % do 90 % |
| Rozmery | Rozmery165 mm × 95 mm × 25 mm (6,5" × 3,7" × 0,98") |
| Batéria | / |
| Prostredie aplikácie | Mimo |
| Spotreba energie | ≤ 6 W |
| Jazyk | Angličtina, bulharčina, maďarčina, gréčtina, nemčina, taliančina, čeština, slovenčina, francúzština, poľština, holandčina, španielčina, rumunčina, estónčina, chorvátčina, slovinčina, srbčina, ukrajinčina, portugalčina |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interkomové a videointerkomové systémy Videointerkomové súpravy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 6936422141585 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
