Dverová stanica Hikvision Pro Series DS-KV6133-WME1/Surface
Kód: 63681Podrobný popis
Dverová stanica Hikvision Pro Series DS-KV6133-WME1/Surface
spolupráca: 2. generácia IP videotelefónov
- fotoaparát: 2Mpx
- počet predplatiteľov: 1
- čítačka transpondérov: Mifare 13,56 MHz
- napájanie: 12V DC alebo PoE 802.3af
- zabudovaný modul Wi-Fi 802.11b/g/n
- podsvietenie: IR LED (automatické)
- ovládanie z mobilných zariadení: Hik-Connect
- možnosť pracovať v autonómnom režime (bez monitora)
Účel
HikvisionDS-KV6133-WME1/Surface je dverová videostanica na povrchovú montáž s kamerou2 Mpx (hlavný prúd do1920 x 1080) a osvetlenieIR do 2,5 murčené na vonkajšie inštalácie (IP65, puzdro z hliníkovej zliatiny). Vstavaný mikrofón a reproduktor umožňujú hovory s potlačením šumu a ozveny a čítačka kariet podporuje až10 000 karty. Zámok sa ovláda pomocou relé (max. 30 VDC 2 A) a integračné vstupy (napr.RS-485, tlačidlo ukončenia, jazýčkový spínač). Napájanie je k dispozícii prostredníctvomPoE 802.3af alebo12 VDCa sieťová komunikácia môže prebiehať káblovo (Ethernet) alebo bezdrôtovo prostredníctvomWi-Fi 2,4 GHz; volania môžu smerovať priamo do aplikácieHik-Connect bez vnútornej stanice.
DS-KV6133-WME1/povrchová špecifikácia
| Snímač: | 2 Mpx |
| Uznesenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Uhol pohľadu kamery: | 129 ° |
| IR osvetľovač: | áno |
| Tlačidlo zvončeka: | 1 ks. |
| Zabudovaná čítačka priblíženia: | áno |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Sieťové rozhranie: | Ethernet, |
| Wi-Fi | |
| Rozhranie RS-485: | áno |
| Formát videa: | H.264 |
| Podporované zvukové formáty: | G.711, Opus, AAC, G.726, G.722.1 |
| Alarmové vstupy: | 4 ks. |
| Vybrané funkcie: | Plná sieťová prevádzka: WiFi / LAN, |
| Detekcia sabotáže - odpojenie od zeme, | |
| 2000 indexovaných používateľov | |
| Pamäť pre 10 000 kariet RFID | |
| Vstupy pre jazýčkový detektor a tlačidlo odchodu, | |
| Reléový výstup: 30 V DC / 2 A | |
| Videointercom je namontovaný na povrchu | |
| Výstupný výkon: 12 V DC / 1 A (max.) | |
| Napájanie: | PoE (802.3af) |
| 12 V DC / 1,5 A | |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Bývanie: | Hliníková zliatina + plast |
| Montáž: | Povrchová montáž |
| Farba: | Čierna |
| Trieda úniku: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 182 x 104 x 30 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, bulharčina, čeština, dánčina, estónčina, fínčina, francúzština, gréčtina, hebrejčina, holandčina, chorvátčina, kazaština, litovčina, lotyština, maďarčina, mongolčina, nemčina, nórčina, portugalčina, rumunčina, ruština, srbčina, slovenčina, slovinčina, španielčina, švédčina, turečtina, ukrajinčina, uzbečtina, vietnamčina, poľština, taliančina |
| Výrobca/značka: | Hikvision |
| Kód SAP: | 305305834 |
| Záruka: | 3 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interkomové a videointerkomové systémy Dverové vstupné systémy Videointerkomové panely |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 6936422123666 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
