HIKVISION IP KAMERA DS-2CD1643G2-LIZU/SL 2,8-12mm
Kód: 69358Podrobný popis
HIKVISION IP KAMERA DS-2CD1643G2-LIZU/SL 2,8-12mm
Kľúčové vlastnosti:
- Varifokálna sieťová kopulová kamera4 MP s dvojitým osvetlením MD 2.0
- Vysokokvalitné snímky v rozlíšení 4 MP
- Detekcia osôb a vozidiel
- Inteligentné hybridné osvetlenie: pokročilá technológia s veľkým dosahom
- Jasné zobrazenie aj pri jasnom svetle vďaka technológii WDR 120 dB
- Vysoko výkonná kompresná technológia H.265+
- Podpora vstavanej pamäte až do 512 GB (slot na kartu SD)
- Zabudovaný dvojcestný audio systém
- Motorizovaný objektív so zoomom 2,8 až 12 mm na jednoduchú inštaláciu a monitorovanie
- Odolnosť voči vode a prachu (IP67)
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Technológia Hikvision Smart Hybrid Light s pokročilou analýzou
Kamery Hikvision s technológiouInteligentné hybridné svetlo je najmodernejšie riešenie pre nočný dohľad, ktoré poskytujejasný obraz za všetkých svetelných podmienok. Inteligentné riadenie režimov umožňuje automatické prispôsobenie osvetlenia prostrediu.
Kombináciou režimufarebné,IR (infračervené žiarenie) ahybrid, kamery sa môžu dynamicky prepínať v závislosti od prítomnosti objektu a úrovne osvetlenia. V praxi to znamená, žeúplný prehľad, lepšia kontrola a spoľahlivosť - v tmavých uličkách aj na otvorenom priestranstve.
Pre inštalatéra to znamená menej kompromisov a jednoduchší výber zariadení pre rôzne aplikácie. Obraz zostáva vždy ostrý, detailný a použiteľný na analýzu, bez ohľadu na dennú dobu a podmienky.
Inteligentné hybridné svetlo znamená aj úsporu energie, lepšiu identifikáciu objektov a vyššiu spokojnosť zákazníkov - bez potreby manuálnej konfigurácie.
H265+ HIKVISION
Najnovšia generácia produktov využíva novú revolučnú kompresnú technológiu H.265+ spoločnosti Hikvision, ktorá prináša ohromujúce úspory vo využívaní šírky pásma aj v nárokoch na úložisko. H265+ výrazne zlepšuje účinnosť kódovania znižuje nároky na šírku pásma až o 75 % v porovnaní s H264 a zaberá polovicu priestoru pre rovnaké množstvo videa. Dátový tok sa znižuje pri zachovaní vysokej kvality videa. H265+ znamená výraznú úsporu pri ukladaní záznamov.
Kľúčové výhody technológie MD 2.0 spoločnosti Hikvision
- Rozlišovanie objektov - rozdelenie cieľov do troch kategórií: osoby, vozidlá a iné objekty
- Zníženie počtu falošných poplachov - presná analýza kontextu scény minimalizuje falošné detekcie
- Jednoduchá konfigurácia - predvolene aktivovaná funkcia, nie sú potrebné žiadne zložité nastavenia
- Rýchle vyhľadávanie nahrávok - nahrané záznamy sa automaticky triedia do súborov osôb a vozidiel, čo vám umožňuje na prvý pohľad nájsť video, ktoré vás zaujíma
- Úplná integrácia so systémom Hikvision - spolupráca so softvéromiVMS-4200, žiadosťHik-Connect a záznamníky s funkciou AcuSense
MD 2.0 - účinná ochrana pre domácnosti a firmy od spoločnosti Hikvision
Pomocou umelej inteligencie,MD 2.0 je ideálnym nástrojom pre majiteľov domov aj podniky, ktorí chcú zlepšiť bezpečnosť bez nákladných investícií do zložitých systémov videoanalýzy.
Je tointeligentný, spoľahlivý a úsporný spôsob zvýšiť účinnosť kamerového dohľadu na miestach, ako súparkoviská, čerpacie stanice, sklady alebo kancelárske budovy.
Rozmery
Technické špecifikácie
| Model | DS-2CD1643G2-LIZU/SL 2,8-12 mm |
| Výrobca | Hikvision |
| Snímač obrazu | 1/3" CMOS s progresívnym snímaním |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 × 1440 |
| Min. osvetlenie | Farebný: 0,005 Lux @ (F1,6, AGC ON), čiernobiely: 0 Lux s IR ON |
| Čas otvorenia uzávierky | 1/3 s až 1/100 000 s |
| Deň a noc | IR vypínací filter |
| Nastavenie polohy kamery | Otáčanie: 0° až 360°, Naklonenie: 0° až 90°, Otočenie: 0° až 360° |
| Typ objektívu | Varifokálny objektív, motozoom, 2,8 až 12 mm |
| Ohnisková vzdialenosť a zorné pole | 2.8 až 12 mm, HFOV 95,9°-29,2°, VFOV 50,6°-16,4°, DFOV 114,7°-33,5° |
| Uchytenie objektívu | Ø14 |
| Typ clony | Trvalé |
| Clona | F1.6 |
| DORI | D: 68-200 m, O: 27-79 m, R: 13,6-40 m, I: 6,8-20 m |
| Pomocné svetlo | Infračervené, biele svetlo |
| Rozsah svetla posilňovača | Do 50 m |
| Inteligentné doplnkové svetlo | Áno |
| IR vlnová dĺžka | 850 nm |
| Hlavný prúd | 50 Hz: 20 fps (2560 × 1440); 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720). 60 Hz: 20 fps (2560 × 1440); 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podprúd | 50 Hz: (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 Hz: 25 snímok za sekundu (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360): 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresia videa | Hlavné: H.265+/H.265/H.264+/H.264; Podstrumień: H.265/H.264/MJPEG |
| Dátový tok videa | 32 Kb/s až 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základný profil, Hlavný profil, Vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavný profil |
| Kontrola prenosovej rýchlosti | CBR/VBR |
| Škálovateľné kódovanie videa (SVC) | Kódovanie H.264 a H.265 |
| ROI | 1 pevná plocha pre hlavný prúd |
| Typ zvuku | Mono zvuk |
| Kompresia zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Dátový tok zvuku | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw) / 16 Kbps (G.722.1) / 16 Kbps (G.726) / 32-192 Kbps (MP2L2) / 16-64 Kbps (AAC-LC) |
| Vzorkovacia frekvencia zvuku | 8 kHz / 16 kHz |
| Filtrovanie environmentálneho hluku | Áno |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Simultánne živé monitorovanie | Až 6 kanálov |
| API | Otvorené sieťové video rozhranie (profil S, profil T, profil G), ISAPI, SDK |
| Používateľ/hostiteľ | Až 32 používateľov, 3 úrovne: správca, operátor, používateľ |
| Zabezpečenie | Ochrana heslom, komplexné heslo, vodoznak, základné a skrátené overenie pre HTTP, WSSE a skrátené overenie pre ONVIF, protokol bezpečnostného auditu, overenie hostiteľa (adresa MAC) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prehliadač | Zásuvka: TJ 10, TJ 11; Miestne služby: Tlačové služby: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Nastavenia obrázkov | Režim koridoru, sýtosť, jas, kontrast, ostrosť, zosilnenie, vyváženie bielej, nastavenie cez klienta alebo prehliadač |
| Prepínač deň/noc | Deň, noc, automatický, plán |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska na ochranu súkromia | 4 programovateľné polygonálne masky súkromia |
| Rozhranie Ethernet | 1 × RJ-45 10M/100M, samočinný adaptívny ethernetový port |
| Zásuvka na pamäťovú kartu | Vstavaný slot, microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno, 1 zabudovaný mikrofón |
| Zabudovaný reproduktor | Max. spotreba energie 2,0 W, max. hladina akustického tlaku: 10 cm: 95 dB |
| Zvuk (-S) | 1 vstup (linkový vstup), 1 výstup (linkový výstup), dvojžilová svorkovnica |
| Alarm (-S) | 1 vstup, 1 výstup (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Obnovenie | Áno |
| Základné udalosti | Detekcia pohybu (človek/vozidlo), manipulácia s obrazom, výnimka |
| Odkaz | Nahrávanie na FTP/pamäťovú kartu, upozornenie dohľadového centra, e-mail, spúšťanie nahrávania, zachytávanie, zvukové upozornenie, blikajúce svetlo, spúšťanie výstupu alarmu (model -S) |
| Napájanie | 12 VDC ± 25 %, 0,9 A, max. 11 W, konektor Ø5,5 mm, ochrana proti prepólovaniu; PoE: IEEE 802.3af, trieda 3, max. 12,9 W |
| Materiál | Kov |
| Rozmery | Ø105 mm × 285,8 mm (Ø4,13" × 11,25") |
| Rozmery balenia | 315 mm × 137 mm × 141 mm (12,4" × 5,4" × 5,6") |
| Hmotnosť | Približne 780 g (1,72 lb) |
| Hmotnosť s obalom | Približne 1390 g (3,1 lb) |
| Podmienky skladovania | -30 °C až 60 °C, vlhkosť ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Prevádzkové podmienky a podmienky uvedenia do prevádzky | -30 °C až 60 °C, vlhkosť ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Jazyk | Poľský |
| Všeobecné funkcie | Heartbeat, zrkadlo, resetovanie hesla e-mailom, ochrana heslom, ochrana proti páskovaniu |
| Blikajúce svetlo | Áno |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; RCM: AS/NZS CISPR 32:2015; IC: ICES-003: vydanie 7 |
| Zabezpečenie | UL 62368-1; CB: IEC 62368-1:2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1:2014/A11:2017; BIS: IS 13252 (časť 1):2010/IEC 60950-1:2005 |
| Životné prostredie | CE-RoHS: 2011/65/EU; WEEE: 2012/19/EÚ; REACH: nariadenie (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 6942160436722 |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zabudovaný objektív: | Áno |
| Zabudovaný reproduktor: | Nie |
| Zvuk: | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 4MPX (2K) |
| Uhol pohľadu: | 108° - 30 ° |
| Typ osvetľovača: | Infračervené (IR) LED diódy |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Optický zoom (PTZ): | neuplatňuje sa |
| Rozsah osvetľovača: | ≤20 m |
| Termovízne zobrazovanie: | Nie |
| Typ bývania: | Rúrka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
