Hilook IP monitorovacia súprava 4x IPC-B180HA-LU 8MP Smart-hybrid Light tube
Kód: Z68800B4Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Novinky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Počet kamier: | 4 ks. |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Prevádzka systémov: | Android. iOS. Windows |
| Rozsah osvetľovača: | 20 ~ 30 m |
| Technológia: | IP |
| Typ puzdra fotoaparátu: | Rúrka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
