HQM-SO1016 10W 100V stropný reproduktor biely
Kód: 52798
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (17 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
  • typ reproduktora: stropný, kruhový
  • výkon menovitý RMS:10W
  • výkon na hákoch: 10W /5W
  • operačný systém: 100V/70V
  • frekvenčná odozva:  90Hz ~ 16kHz
  • jednosmerný: woofer: 1x6"
  • účinnosť: 90dB/1W/1m
  • aplikácia: interná
  • typ: pasívny
  • montážny otvor: ⌀163 mm
  • materiál membrány: celulóza
  • materiál krytu: ABS s hliníkovou mriežkou
  • rozmery reproduktora: ⌀186x79mm (Š/V)