IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP25FCR5L5-Ai2
Kód: 72330Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1
- 5Mpx IP dome kamera
- 1/2,7" snímač PS CMOS
- Technológia NightColor
- Technológia AcuPick
- Pevný objektív 2,8 mm
- WDR120dB
- Alarm 1/1, zvuk 1/1, mikrofón
- IR osvetľovač 50m
- Whitelight 50m
- Krytie IP67
- Zabudované inteligentné funkcie
Technické špecifikácie
| Parameter | Technické údaje |
| Názov zariadenia | BCS-L-TIP25FCR5L5-Ai2 |
| Produktová línia | BCS LINE |
| Typ kamery | Trubica (Bullet) s funkciou NightColor |
| Rozlíšenie | 5 Mpx (2960 × 1668) |
| Snímač | 1/2,7'' CMOS s progresívnym snímaním |
| Pamäť | RAM: 2GB / ROM: 4GB |
| Objektív | Pevný 2,8 mm, F1,6 (digitálny zoom 16×) |
| Uhol pohľadu | H: 108,4°, V: 60°, D: 127,1° |
| Citlivosť | 0.0009Lux (farba, F1,6), 0Lux (zapnuté IR) |
| Pokrytie DORI | Detekcia: 61,6 m / Identifikácia: 6,2 m |
| Video - Streamy | 4 prúdy (hlavný: 5Mpx až do 25/30 snímok za sekundu) |
| Kompresia videa | Kódovanie H.265+ / H.265 / H.264+ / MJPEG / Ai |
| Vlastnosti obrázku | WDR (120 dB), BLC, HLC, 3D DNR, LDC (korekcia skreslenia), RoI, Defog |
| Iluminátor | Hybrid: IR LED (50 m) + biele svetlo (50 m) |
| Zvuk | Zabudovaný mikrofón, 1 audio vstup / 1 audio výstup |
| Alarm | 1 vstup / 1 výstupný alarm |
| Funkcie AI (pokročilé) | SMD 4.0, ochrana perimetra, detekcia a atribúty tvárí, počítanie osôb, tepelná mapa |
| Metadáta umelej inteligencie | Atribúty osôb (pohlavie, oblečenie), tvárí (vek, maska), vozidiel (typ, farba, logo) |
| Inteligentné funkcie | AcuPick (rýchle vyhľadávanie), riadenie fronty, detekcia davu a parkovania |
| Skladovanie | microSD až do 1 TB, FTP, SFTP, NAS |
| Sieť | RJ-45 10/100 Mbps, ONVIF (S/G/T/M), P2P |
| Napájanie | 12V DC / PoE (802.3at) / ePoE, duálne zálohovanie napájania |
| Spotreba energie | Max. 15,6 W |
| Bývanie a odolnosť | IP67, kov, prevádzková teplota -40°C až +60°C |
| Rozmery a hmotnosť | 192.7 × 70,5 × 66,4 mm, 0,61 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Určené na živé vysielanie: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 mm |
| IVS (inteligentná analýza obrazu): | Áno |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 2960x1668 |
| Spotreba energie: | 15 |
| Trieda odolnosti: | Neuplatňuje sa |
| Vyváženie bielej: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Aktuálna spotreba: | 15 |
| Objektív: | Trvalé |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Uhol pohľadu: | 108.4° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Typ snímača: | Progresívne snímanie CMOS |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
