IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1
Kód: 72329Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
IP kamera BCS LINE BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1
- 8Mpx IP dome kamera
- 1/1,8" snímač PS CMOS
- Technológia NightColor
- Technológia AcuPick
- Aktívna odstrašujúca technológia ADC
- Objektív Motozoom 2,7 ~ 12 mm
- WDR120dB
- IR 60m WhiteLight 60m
- Alarm 1/1, zvuk 1/1, mikrofón, reproduktor
- Krytie IP67
- Zabudované inteligentné funkcie
Technické špecifikácie
| Názov zariadenia | BCS-L-TIP68VCR6L6-Ai1 |
| Produktová línia | BCS LINE |
| Typ kamery | Trubica (Bullet) s funkciou NightColor |
| Rozlíšenie | 8 Mpx (3840 × 2160) |
| Snímač | progresívne snímanie 1/1,8'' CMOS |
| Pamäť | RAM: 1GB / ROM: 256MB |
| Objektív | Motozoom 2,7 ~ 12 mm (optický zoom 4×, digitálny zoom 16×) |
| Jas objektívu | F1,2 (zaostrovanie: automatické/ručné, clona: automatická) |
| Uhol pohľadu | H: 112°~48°, V: 58°~27°, D: 137°~55° |
| Citlivosť | 0.0006Lux (farba, F1,2), 0Lux (zapnuté IR) |
| Pokrytie DORI | Detekcia: 87,6 ~ 186,6 m / Identifikácia: 8,8 ~ 18,7 m |
| Video - Streamy | 3 prúdy (hlavný: 8Mpx až do 25/30 snímok za sekundu) |
| Kompresia videa | Kódovanie H.265+ / H.265 / H.264+ / MJPEG / Ai |
| Vlastnosti obrázku | WDR (120 dB), BLC, HLC, 3D DNR, RoI, EIS (stabilizácia), Defog, Mirror |
| Iluminátor | Hybrid: IR LED (60 m) + biele svetlo (60 m) |
| Zvuk | Vstavaný mikrofón a reproduktor, 1 audio vstup / 1 audio výstup |
| Alarm | 1 vstup / 1 výstup alarmu, aktívny odstrašovač (optický/akustický) |
| Funkcie AI | SMD 4.0, ochrana perimetra (osoba/vozidlo), detekcia tváre a atribúty |
| Špeciálne funkcie | AcuPick (inteligentné vyhľadávanie), NightColor (farebný obraz v noci) |
| Skladovanie | microSD do 512 GB, FTP, SFTP, NAS |
| Sieť | RJ-45 10/100/1000 Mb/s, ONVIF (S/G/T/M), P2P |
| Napájanie | 12V DC / PoE (802.3at), duálne zálohovanie napájania (redundancia) |
| Spotreba energie | Max. 18,3 W |
| Bývanie a odolnosť | IP67, kov + plast, prevádzková teplota -40°C až +60°C |
| Rozmery a hmotnosť | 288.4 × 94,4 × 84,7 mm, 1 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Určené na živé vysielanie: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.7-12 mm (motozoom) |
| IVS (inteligentná analýza obrazu): | Áno |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Spotreba energie: | 10 |
| Trieda odolnosti: | IK10 |
| Vyváženie bielej: | Áno |
| Zóny ochrany súkromia: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Objektív: | Motozoom |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Uhol pohľadu: | 112°~48° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30°C~+60°C |
| Termovízne zobrazovanie: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
