IP kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G
Kód: 74158Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
IP kamera BCS POINT BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G
Kľúčové vlastnosti:
- 8Mpx IP dome kamera
- 1/2,7" snímač PS CMOS
- Technológia SkyLight
- Technológia ADC
- Súlad s NDAA
- Pevný objektív 2,8 mm
- WDR130dB
- IR 30m, WhiteLight 30m
- Mikrofón, reproduktor
- Krytie IP67
- Zabudované inteligentné funkcie
Technické špecifikácie:
| Parameter | Špecifikácia |
| Názov zariadenia | BCS-P-EIP28FSR3L3-Ai2-G |
| Produktová línia | BCS POINT |
| NDAA | Zákon o autorizácii národnej obrany |
| Typ kamery | Kupola |
| Rozlíšenie | 8 Mpx |
| Snímač | 1/2,7" CMOS |
| Skenovací systém | Progresívne skenovanie |
| Pixely | 3840(H) × 2160(V) |
| Objektív | Trvalé |
| Ohnisková vzdialenosť | 2.8 mm |
| Clona | F1.4 |
| Zameranie | Trvalé |
| Iris | Trvalé |
| Uhol pohľadu | H: 98,7° / V: 53,6° / D: 113.4° |
| DORI | Detekovať 84 m / Pozorovať 33,6 m / Rozpoznať 16,8 m / Identifikovať 8,4 m |
| Citlivosť fotoaparátu | 0.003 Lux (F1,4, AGC), 0 Lux (ČB, IR) |
| Pomer S/N | 56 dB |
| Vyváženie bielej | AWB Auto / Manual |
| WDR | 130 dB |
| Kompenzácia zázemia | BLC / HLC / WDR (130 dB) |
| Snímka | Automatické / manuálne, 1~1/100000 s |
| Regulácia zosilnenia (AGC) | Automatické / manuálne |
| Zníženie hluku | 2D / 3D DNR |
| RoI | Oblasť záujmu |
| Odhmlievanie | Digitálne |
| Otáčanie obrázkov | Zrkadlo, Flip 0° / 90° / 180° / 270° |
| Počet prúdov | 3 |
| Riešenia | 8M, 5M, 4M, 2M, 720P, D1, 640×360, 2CIF, CIF |
| Hlavný prúd | Až 3840 × 2160 @ 30 fps |
| Druhý prúd | Až do 1920 × 1080 @30 fps |
| Tretí prúd | Až 720 × 576 @ 30 fps |
| Dátový tok | 128 Kbps ~ 16 Mbps |
| Kompresia videa | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Denný/nočný režim | ICR |
| Typ osvetľovača | IR LED + biele svetlo |
| IR rozsah | 30 m |
| Rozsah bieleho svetla | 30 m |
| NightColor | Áno |
| Mikrofón | Áno |
| Reproduktory | Áno |
| Kompresia zvuku | G.711A / G.711U |
| Skladovanie | NAS (NFS) |
| Zásuvka na pamäťovú kartu | microSD do 512 GB |
| Služba | Webová služba, BCS Manager (Windows/Linux/Mac), mobilná aplikácia iOS/Android |
| Detekcia pohybu | 4 zóny |
| Masky na ochranu súkromia | 4 |
| Sieť | RJ-45 10/100 Mbps |
| Kompatibilita | ONVIF (S/G/T) |
| Protokoly | IPv4, IPv6, TCP, UDP, DHCP, RTSP, HTTPS, SMTP, SNMP a ďalšie |
| Zabezpečenie | Vodoznak, filtrovanie IP, zásady prístupu, ochrana ARP, overovanie RTSP/HTTP/užívateľa |
| Typ dodávky | 12V DC / PoE (802.3af) |
| Spotreba energie | Max. 11,5 W |
| Farba puzdra | Grafit |
| Trieda úniku | IP67 |
| Prepäťová ochrana | 4 kV |
| Pracovné podmienky | -30°C ~ +60°C, max. 95% relatívna vlhkosť vzduchu |
| Rozmery | Ø111 × 98 mm |
| Hmotnosť | 0.47 kg |
| AI - Inteligentné funkcie | Zabudované algoritmy na rozpoznávanie a analýzu obrazu |
| AI - ochrana perimetra | Vstúpenie do oblasti, prekročenie hranice |
| AI - Rozpoznávanie objektov | Rozpoznávanie ľudí na ochranu perimetra, zníženie počtu falošných poplachov |
| AI - Počítanie ľudí | Počítanie vstupov/výstupov, križovaní liniek a narušení |
| AI - SMD | Inteligentná detekcia pohybu človeka/vozidla |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5904890716902 |
| Zabudovaný infračervený osvetľovač: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 mm |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 |
| Viditeľnosť v noci: | 30 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zabudovaný objektív: | Áno |
| Zabudovaný reproduktor: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Objektív: | Trvalé |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 8MPX (4K) |
| Uhol pohľadu: | 106.5° |
| Typ osvetľovača: | Duálne svetlo (IR + LED) |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Rozsah osvetľovača: | 30 ~ 40 m |
| Termovízne zobrazovanie: | Nie |
| Typ bývania: | Kupola |
| Zabudovaný reflektor bieleho svetla: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
