IP kamera BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
Kód: 72352Podrobný popis
IP kamera BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
- 8Mpx panoramatická IP kamera
- 1/2,7" snímač PS CMOS
- Súlad s NDAA
- Pevný objektív 1,68 mm
- Uhol pohľadu H: 180° V: 100°
- WDR120dB
- IR 20 m
- Mikrofón
- Krytie IP67
- Zabudované inteligentné funkcie
Technické špecifikácie
| Parameter / kategória | Technické údaje |
| Názov zariadenia | BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1 |
| Produktová línia | BCS POINT |
| Špeciálne funkcie | Dodržiavanie zákona NDAA (National Defense Authorization Act) |
| Typ kamery | Panoramatický |
| Rozlíšenie / procesor | 8 Mpx (4K) / 1/2,7'' CMOS (progresívne snímanie) |
| Pixely | 3840(H) × 2160(V) |
| Objektív / Ohnisková vzdialenosť | Pevná / 1,68 mm (clona F2,0) |
| Uhol pohľadu | H: 180° V: 100° D: 180° |
| Pokrytie DORI | Detekcia: 38 m / Pozorovanie: 15 m / Rozpoznávanie: 8 m / Identifikácia: 4 m |
| Citlivosť | 0.01Lux (F2.0, AGC), 0Lux (ČB, IR) |
| Dynamika a obraz | WDR (120 dB), BLC, HLC, 2D/3D DNR, RoI, digitálne rozostrenie, zrkadlo/flip |
| Video streamy | 3 prúdy (hlavný: 3840 × 2160 @ 30 snímok za sekundu) |
| Kompresia videa | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Deň/noc | Mechanický ICR filter, IR LED iluminátor do 20 m |
| Zvuk | Vstavaný mikrofón, kompresia G.711A / G.711U |
| Úložisko | Slot na microSD do 512 GB, NAS (NFS) |
| Sieť a protokoly | RJ-45 10/100Mbps, ONVIF (S/G/T), IPv4/v6, RTSP, SNMP, P2P, QoS |
| Zabezpečenie | HTTPS, TLS 1.2, WSSE, overovanie Digest, protokoly operácií |
| Napájanie | 12V DC / PoE (802.3af); spotreba energie max. 5,5 W |
| Konštrukcia a tesnosť | Kovové puzdro, biele, IP67, ochrana 4kV |
| Pracovné podmienky | -30°C až +60°C |
| Rozmery a hmotnosť | 198 × 71 × 71 mm / 0,42 kg |
| Ai: Všeobecné funkcie | Zabudované algoritmy na rozpoznávanie a analýzu obrazu |
| Ai: Ochrana obvodu | Vstúpenie do oblasti, prekročenie hranice |
| Ai: Rozpoznávanie | Klasifikácia: človek (zníženie počtu falošných poplachov) |
Onvif 2.4
Onvif (Open Network Video Interface Forum) je organizácia výrobcov CCTV, ktorá sa zameriava na štandardizáciu spoločného protokolu pre tieto zariadenia. Táto skupina bola založená s cieľom zjednotiť protokol, t. j. spôsob, akým komunikujú zariadenia od rôznych dodávateľov. V súčasnosti celá organizácia zahŕňa približne 450 spoločností a inštitúcií z celého sveta. Samotná norma Onvif prešla od svojho zavedenia postupnými fázami vývoja a stretla sa s rôznymi neočakávanými problémami. Stalo sa, že dve rôzne zariadenia s implementovaným protokolom nefungovali alebo ich funkčnosť bola obmedzená. Dnes je štandard ponúkaný vo verzii 2.0 a vyššej a v drvivej väčšine prípadov umožňuje bezproblémovú integráciu akéhokoľvek zariadenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kvalita obrazu: | 8 Mpx / 4K |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 1.68 mm |
| IVS (inteligentná analýza obrazu): | Áno |
| Sieťové rozhranie: | RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Citlivosť snímača: | 0.003Lux(F1.4,AGC) 0Lux(ČB,IR) |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 |
| Spotreba energie: | 11 |
| Vyváženie bielej: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Aktuálna spotreba: | 11 |
| Objektív: | Trvalé |
| Uhol pohľadu: | 180° |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Kompresia zvuku: | G.711A/G.711U |
| Typ snímača: | CMOS |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
