IP kamera Dahua IPC-HFW21249T-AS-IL-0280B
Kód: 60212Podrobný popis
IP kamera Dahua IPC-HFW21249T-AS-IL-0280B
Kľúčové vlastnosti:
- 1/2,5" obrazový snímač CMOS s rozlíšením 12 MP - vysoká kvalita obrazu a dobrá viditeľnosť pri slabom osvetlení.
- Maximálne rozlíšenie: 12 MP (4480 × 2512) pri 15 fps; podpora 5 MP (3072 × 1728) pri 25/30 fps.
- Kompresia H.265 - vysoká kompresia a veľmi nízky dátový tok.
- Zabudované osvetlenie: IR do 30 m, teplé svetlo do 20 m.
- Obrazové funkcie: režim panorámovania, DWDR, 3D NR, HLC, BLC, vodoznak - pre rôzne sledované scény.
- Podpora návratnosti investícií, SMART H.264+/H.265+, flexibilné kódovanie - úspora šírky pásma a miesta.
- Inteligentné funkcie: detekcia narušenia, detekcia prekročenia čiary - s rozpoznávaním osôb a vozidiel
- Detekcia abnormalít: pohyb, manipulácia s videom, zvuk, žiadna karta SD, plná karta, chyba karty, žiadna sieť, konflikt IP, neoprávnený prístup, detekcia napätia
- Vstupy/výstupy: alarm 1/1, audio 1/1
- Podpora kariet Micro SD do 256 GB
- Zabudovaný mikrofón
- Napájanie: 12 V DC alebo PoE - jednoduchá inštalácia
- Odolnosť voči vonkajším podmienkam: IP67
- SMD Plus - pokročilé filtrovanie alarmov
WizSense - inteligentné kamery s umelou inteligenciou pre každého
WizSense je séria najmodernejších kamier a riešení AI od spoločnosti Dahua, ktoré sú založené na nezávislom čipe umelej inteligencie a algoritmoch hlbokého učenia. Kamery dokážu s vysokou presnosťou rozpoznať siluety osôb a vozidiel, vďaka čomu sa používateľ môže sústrediť len na skutočné hrozby a relevantné udalosti.
Inteligentné rozpoznávanie
Vďaka pokročilému čipu AI a algoritmom hlbokého učenia ponúkajú kamery WizSense presné alarmy určené na detekciu osôb a vozidiel a rýchle vyhľadávanie záujmových cieľov. To znamená maximálne využitie zdrojov a oveľa efektívnejší monitorovací systém.
Jednoduchá konfigurácia
Kamery WizSense sa vyznačujú mimoriadne jednoduchým ovládaním a rýchlym spustením - funkcie ako SMD (inteligentná detekcia pohybu) a AI Coding sú predvolene aktívne. Toto riešenie zjednodušuje každodennú prácu operátorov a umožňuje im prijímať lepšie obchodné rozhodnutia.
Prístupnosť pre všetkých
WizSense je myšlienka, ktorá stojí za širokou dostupnosťou umelej inteligencie. Vďaka dostupným cenám a jednoduchej konfigurácii už technológia AI nie je vyhradená výlučne pre veľké korporácie, ale stáva sa životaschopnou podporou aj v menších zariadeniach a pre individuálnych používateľov.
SMD Plus
SMD Plus Vďaka inteligentnému algoritmu dokáže technológia Dahua Smart Motion Detection rozpoznať, ktoré objekty spôsobujú pohyb, a odfiltrovať tie, ktoré nie sú dôležité, čo umožňuje presnú a účinnú detekciu poplachu.
Technológia SMD Plus (Smart Motion Detection Plus) spoločnosti Dahua je pokročilé riešenie video dohľadu, ktoré umožňuje:
- Vysoko presná detekcia: Rozlišuje osoby a vozidlá od iných objektov, čím znižuje počet falošných poplachov.
- Filtrovanie nerelevantných pohybov: Neberie do úvahy pohyby spôsobené zvieratami, listami alebo zmenami osvetlenia.
- Rýchle vyhľadávanie podujatí: Umožňuje rýchle vyhľadávanie záznamov na prítomnosť osôb alebo vozidiel.
- Jednoduchá konfigurácia: Intuitívne rozhranie umožňuje rýchle nastavenie funkcie detekcie.
- Vizualizácia alarmov: Jasne označuje, či bol alarm spustený osobou alebo vozidlom.
Technológia Dahua Smart Dual Illuminators
Technológia inteligentných duálnych osvetľovačov Dahua využíva inteligentný algoritmus na presnú detekciu cieľov. Infračervený iluminátor je v noci bežne zapnutý. Keď kamera zistí cieľ, zapne sa teplé svetlo a kamera zaznamená plnofarebné video a kľúčové informácie o udalostiach. Keď sa cieľ nachádza mimo monitorovanej oblasti, teplé svetlo sa vypne a IR prísvit sa opäť zapne, čo pomáha znižovať "svetelné znečistenie" v oblasti.
Mobilná aplikácia Dahua: DMSS
DMSS je aplikácia pre mobilný dohľad s funkciami, ako je vzdialené monitorovanie, prehrávanie videa, push oznámenia, inicializácia zariadenia a vzdialená konfigurácia. Môžete pridávať zariadenia, ako sú IPC, NVR, XVR, VTO, zvončeky, rozbočovače alarmu a kontroléry prístupu. Po prihlásení do svojho konta môžete využívať cloudové služby, ako sú cloudové aktualizácie a pod. Aplikácia podporuje systémy iOS 9.0 a Android 5.0 alebo novšie a možno ju používať s 3G / 4G / Wi-Fi.
Režimy IR a bieleho svetla LED Dahua Smart Dual Illuminators
- IR režim (voliteľný): Zapnutý je len IR osvetľovač. Vhodné pre scény, kde nie je potrebné dodatočné biele svetlo, čím sa výrazne znižuje "svetelné znečistenie".
- Režim bieleho svetla (voliteľný): Zapnuté je len biele svetlo. Vhodné pre scény vyžadujúce farebný videozáznam.
Softvér DSS EXPRESS / Smart PSS lite
- Bezplatný softvér DSS EXPRESS / Smart PSS lite pre váš počítač vám umožní spravovať celý systém.
- Okrem toho je aplikácia DMSS pre mobilné telefóny dostupná pre väčšinu populárnych platforiem (Android, iOS, Windows Phone) a umožňuje vzdialené sledovanie z ktoréhokoľvek miesta na svete.
- Ďalšou dôležitou funkciou je detekcia pohybu, ktorá vás po zistení udalosti upozorní e-mailom.
- Okrem toho má intuitívne rozhranie a poľské menu na jednoduché používanie.
Rozmery a spôsob inštalácie
Technické špecifikácie:
| Fotoaparát | |
| Typ bývania | Rúrka |
| Snímač obrazu | 1/2,5" CMOS |
| Rozlíšenie | 12 MP |
| Maximálne rozlíšenie | 4480 (H) × 2512 (V) |
| ROM | 128 MB |
| RAM | 256 MB |
| Skenovací systém | Progresívne |
| Elektronická uzávierka | Automatický/ručný režim, 1/3 s - 1/100 000 s |
| Minimálne osvetlenie | 0,008 lux @F1.6 (farba, 30 IRE) |
| 0,0008 lux @F1.6 (čiernobielo, 30 IRE) | |
| 0 luxov (so zapnutým iluminátorom) | |
| Pomer signálu k šumu | >56 dB |
| Rozsah osvetľovača | Do 20 m (teplé svetlo) |
| Do 30 m (IR) | |
| Ovládanie iluminátora | Automatické; manuálne |
| Počet diód | 4 (viacjadrové IR + teplé svetlo) |
| Nastavenie uhla | Posun: 0°-360° |
| Náklon: 0°-90° | |
| Otáčanie: 0°-360° | |
| Zabudovaná batéria | SUPERCAP 0,07 F |
| Objektív | |
| Typ | Pevné zaostrenie |
| Montáž | M12 |
| Ohnisková vzdialenosť | 2,8 mm |
| Clona | F1.6 |
| Uhol pohľadu | H: 112°; V: 58°; D: 136° |
| Ovládanie dúhovky | Neustále |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 3,5 m |
| DORI (2,8 mm) | Detekcia: 98,9 m |
| Pozorovanie: 39,6 m | |
| Rozpoznanie: 19,8 m | |
| Identifikácia: 9,9 m | |
| Spravodajstvo | |
| Ochrana perimetra (IVS) | Vstúpenie na cudzí pozemok, prekročenie hranice (s klasifikáciou osôb a vozidiel) |
| SMD | SMD Plus |
| Inteligentné vyhľadávanie | Spolupráca s inteligentným NVR (inteligentné vyhľadávanie, extrakcia a prepojenie udalostí) |
| Video | |
| Kompresia | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (iba čiastkový prúd) |
| Inteligentný kodek | Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Počet prúdov | 2 |
| Hlavný prúd | 4480 × 2512 @1-15 fps |
| 3072 × 1728 @1-25/30 fps | |
| Pomocný prúd | 704 × 576 @1-25 fps |
| 704 × 480 @1-30 fps | |
| Podporované rozlíšenia | 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1,3M, 720p, D1, VGA, CIF |
| Kontrola prenosovej rýchlosti | VBR; CBR |
| Dátový tok | H.264: 32 kb/s - 8192 kb/s |
| H.265: 12 kb/s - 8192 kb/s | |
| Predvolený dátový tok | 6144 kb/s (4480 × 2512) |
| Denný/nočný režim | Auto (ICR)/Farba/B/W |
| BLC | Áno |
| HLC | Áno |
| WDR | DWDR |
| Vyváženie bielej | Automatické; prírodné; pouličné osvetlenie; vonkajšie; manuálne; zónové |
| Posilnenie | Automatický/ručný |
| Zníženie hluku | 3D NR |
| Detekcia pohybu | ZAPNUTIE/VYPNUTIE (4 obdĺžnikové zóny) |
| Oblasť záujmu | Áno (4 zóny) |
| Inteligentné osvetlenie | Áno |
| Inteligentné duálne svetlo | Áno |
| Otáčanie obrázkov | 0°/90°/180°/270° (90°/270° s podporou do 2688 × 1520) |
| Zrkadlový obraz | Áno |
| Masky na ochranu súkromia | 4 zóny |
| LDC | Áno |
| Zvuk | |
| Mikrofón | Zabudovaná stránka |
| Kompresia | G.711a; G.711Mu; PCM; G.726 |
| Odber vzoriek | 8 kHz; 16 kHz |
| Zvukový vstup | 1 kanál (RCA) |
| Zvukový výstup | 1 kanál (RCA) |
| Alarm | |
| Vstup alarmu | 1 kanál (mokrý kontakt, 5 mA, 3-5 VDC) |
| Výstup alarmu | 1 kanál (mokrý kontakt, 300 mA, 12 VDC) |
| Poplachové udalosti | Chýbajúca/plná/chybná karta SD, odpojenie siete, konflikt IP, neoprávnený prístup, detekcia pohybu, narušenie videa, prekročenie linky, narušenie, detekcia zvuku, detekcia napätia, SMD, bezpečnostné výnimky, externý alarm |
| Doplnkové funkcie | |
| Nastavenia obrázkov | Jas, kontrast, ostrosť, sýtosť, gama |
| Prekrytie OSD | Čas, kanál, miesto, vlastný text |
| Režimy nahrávania | Manuálne, detekcia videa, plán, alarm (priority: Manuálne > Alarm > Detekcia > Plán) |
| Podpora karty Micro SD | Až 256 GB |
| Predvolené obnovenie | Jedno kliknutie |
| Správa používateľov | Do 20 |
| Bezpečnostné režimy | Prihlasovacie meno/heslo, filter MAC, HTTPS, IEEE802.1x, riadenie prístupu |
| Nízka úroveň osvetlenia | Starlight |
| Jazyky ponuky | SK, ZH, IT, ES (Južná Amerika), JP, RU, FR, DE, PT, TR, PL, RO, HU, KO, CZ, NL, UA, VI, AR, ES (Európa), HE, TH, ID |
| Sieť | |
| Port | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| SDK / API | Áno |
| Protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, IGMP, PPPoE, P2P, Bonjour, automatická registrácia a ďalšie |
| Interoperabilita | ONVIF (profily S, G, T); CGI |
| Používatelia | 20 (kapacita: 48 M) |
| Úložisko | FTP, SFTP, Micro SD (max. 256 GB), NAS |
| Prehliadače | IE, Chrome, Firefox |
| Softvér | Smart PSS Lite, DSS, DMSS |
| Mobilná aplikácia | Android, iOS |
| Zabezpečenie | Digest, WSSE, zablokovanie účtu, protokoly, filter IP/MAC, X.509, syslog, HTTPS, 802.1x, dôveryhodné spúšťanie, dôveryhodné vykonávanie, dôveryhodná aktualizácia, bezpečnostné upozornenia |
| Certifikáty | CE-LVD: EN62368-1 |
| CE-EMC: 2014/30/EU | |
| Napájanie | |
| Napájanie | 12 VDC (±30 %); PoE (802.3af) |
| Spotreba energie | Základné: 2,3 W (12 VDC) / 3,0 W (PoE) |
| Max: 8,7 W (12 VDC) / 10,1 W (PoE) (H.265 + AI + osvetlenie) | |
| Životné prostredie | |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | ≤95% relatívna vlhkosť, nekondenzujúca |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | ≤95% relatívna vlhkosť, nekondenzujúca |
| Trieda úniku | IP67 |
| Mechanická odolnosť | IK10 (voliteľné) |
| Úroveň ochrany proti korózii | Základné |
| Bývanie | |
| Materiál | Kov |
| Rozmery výrobku | 238,5 × 90,7 × 90,7 mm |
| Rozmery balenia | 285 × 120 × 123 mm |
| Čistá hmotnosť | 0,72 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0,97 kg |
| Montáž | Strop, stena, stĺp (vertikálne) |
Voliteľné príslušenstvo
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 6939554913884 |
| Kvalita obrazu: | 12 Mpx |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Určené na živé vysielanie: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 mm |
| Citlivosť snímača: | 0.008 lux@F1.6 (farebné, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.6 (čiernobiele, 30 IRE) 0 lux (zapnutý iluminátor) |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 4480x2512 |
| Spotreba energie: | 10 |
| Vyváženie bielej: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Aktuálna spotreba: | 10 |
| Objektív: | Trvalé |
| Uhol pohľadu: | 112° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Prenosová rýchlosť hlavného prúdu: | 15 snímok za sekundu pri 12 MPX |
| Typ snímača: | CMOS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
